Güçlü Tekstil

Iplik Sanayi

Güçlü Grup 1997 yilinda sanayilesme yolundaki yatirimlarina bir yenisini eklemis ve Güçlü Tekstil markasiyla iplik sanayinde de faaliyet göstermeye baslamistir. O günden bugüne, üretim ve tüketim trendlerini anlik takip ederek, tekstil sektöründe önemli bir noktaya gelmistir.

Örme ve Ham Kumas Sanayi

Son teknolojiyle üretim yapan Güçlü Örme, Ham Kumas ve Güçlü Boyama Tesisi, 25.000 m2’lik kapali alan üzerine kurulmustur. Günlük 25 ton örgü ve boyama kapasitesi bulunan bu tesisler, modern makine parkurlari, gelismis laboratuvar olanaklari ve uzman kadrolariyla tekstil sektörünün adi sayilir isletmeleri arasina girmislerdir.

Kumas Boyama Sanayi

Boya bölümünde yer alan, 1200, 1000, 800, 600, 400, 200 ve 100 kg’lik kazanlari ile günde 25.000 kg boyama islemi yapan tesiste, dünyanin ve Türkiye’nin en kaliteli boya ve kimyasallari kullanilmaktadir.

Çuval Sanayi

Grup bünyesinde yer alan girisimlerden birisi de, yaklasik 40.000 m2’lik bir alanda, iki ayri kapali tesiste 2005 yilindan bu yana faaliyet gösteren Güçlü Çuval’dir.

Yem - Misir Kurutma Sanayi

Güçlü Yem ve Misir Kurutma Tesisi, Adiyaman’da üretilen misirin gelisimine ve dolayisiyla Adiyaman ve civarinda ikinci önemli ürün olan misir üretimine büyük bir katki saglamaktadir.

Tasit Muayene Istasyonu

Güçlü Grup, Türkiye’de periyodik araç muayenesinde yetkili ve görevli tek kurulus olan TÜVTÜRK’le yaptigi isbirligi sonucunda, Güçlü Motorlu Tasit Muayene Istasyonu’nu 2009 yilinda hizmete sokmustur.

Plastik Imalat Sanayi

Ayda 350 ton naylon üretme kapasitesine sahip olan Güçlü Plastik Imalat, öncelikli olarak Güçlü Grup bünyesinde üretilen bobinlerin muhafazasi ile Güçlü Çuval ve Güçlü Yem tesislerinin ürünlerine yönelik naylon ihtiyacini karsilamak için üretim yapmaktadir.